Organizuj potwierdzenia i transakcje

Jak przypisać transakcje na moim zestawieniu do konkretnych klientów?


Ze względu na ochronę danych, nie zapisujemy imienia i nazwiska posiadacza karty. Te dane nie pokazują się również na zestawieniach transakcji, które wysyłane są do Ciebie drogą mailową. Podczas przyjmowania płatności możesz wprowadzić imię klienta w polu "Opis transakcji (opcjonalnie)" po wprowadzeniu sumy. Ten wpis pojawi się na zestawieniu transakcji.


Jakich materiałów mogę użyć w mojej księgowości?


Przy okazji każdej wypłaty środków wyślemy Ci również dzienne zastawienie transakcji w formie załącznika pdf (wypłata odbywa się w godzinach porannych, a wiadomość z zestawieniem transakcji zostanie wysłana pod koniec dnia). Ponadto, na początku każdego miesiąca wyślemy Ci miesięczne zestawienie transakcji. Zawiera ono dwa dokumenty: listę wszystkich wypłat środków oraz listę prowizji za transakcje za ubiegły miesiąc). Możesz użyć tych dokumentów w swojej księgowości. Aby odszukać w skrzynce odbiorczej poprzednio wysłane do Ciebie zestawienia transakcji, wpisz w wyszukiwarkę "Dzienne Zestawienie Transakcji" lub "Miesięczne Zestawienie Transakcji". Ponadto, możesz ponownie wysłać zestawienia poprzez przejście do swojego Panelu Użytkownika na stronie sumup.me.


Czy mogę przekazać potwierdzenie płatności mojemu klientowi?


Możesz wysłać potwierdzenie płatności swojemu klientowi w formie wiadomości sms lub e-mail. Możesz również podłączyć drukarkę paragonową. Wszystkie ważne informacje na ten temat znajdziesz tutaj. WAŻNE: potwierdzenie płatności nie jest fakturą. Jeżeli Twój klient zwróci się z prośbą o fakturę, prosimy wystawić ten dokument osobno.  

Ostatnia aktualizacja: Jun 10, 2016 03:03PM UTC